Bundesliga Futboll Sport

E BUJSHME NGA FRANCA/ Bayern merr një lajm të mirë pas fitores së madhe kundër “Katalanasve”

Pasi ka munguar në ndeshjet kundër Chelsea-t dhe Barcelona-s, Benjamin Pavard mund të jetë në dispozicion të trajnerit Flick për gjysmëfinalen e Champions League.

Lojtari i Bayern Munich, në fakt, është kthyer të stërvitet me skuadrën dhe, sipas L’Equipeduket se i ka kaluar problemet në këmbën e djathtë.

Kështu, ekziston mundësia që Pavard të jetë në fushë kundër fitueses së Manchester City-Lyon: një armë më shumë për Hansi Flick.

Related posts

1 MINUTË PASI HYN NË FUSHË/ Suarez shënon golin e parë të sezonit, ja “MAGJIA” (VIDEO)

Delo.autor

“SELMAN STËRMASI” NË KAPACITET MAKSIMAL/ Ja sa bileta janë shitur për derbin e kryeqytetit

Delo.autor

MILAN-SPAL/ Suso zhbllokon sfidën 5 minuta pas zëvendësimit, ja “MAGJIA” (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment