Futboll La Liga Sport

ELIMINIMI I REALIT NGA CHAMPIONS/ Kroos nuk fsheh zhgënjimin: Nuk do të shoh asnjë ndeshje!

Reali u eliminua nga Champions League pas dy humbjeve ndaj Manchester City-t me rezultatin 2-1. Spanjollët u eliminuan pas dy gabimeve të rënda të Varane, ndërsa mesfushori Toni Kroos nuk fsheh zhgënjimin e tij në lidhje me largimin e parakohshëm nga Championsi.

“Unë dua të fitoj çdo titull të mundshëm. Në këtë moment, jam i zhgënjyer. Tani dua të shijoj pushimet e mia. Ndoshta nuk do të shoh ndeshjet e mbetura të Champions Leagues”, – tha gjermani.

Kroos është një nga futbollistët më të mirë të Real Madridit. Gjermani është lider në mesfushë dhe përcakton ritmin në fushën e madrilenëve. Reali fitoi titullin kampion, prandaj nuk mund të quhet një sezon i dështuar.

Related posts

“Projekti” i Superiores ka nisur, TIRANA pranë akordit me lojtarin e Laçit

Sadik.Autor

Skedina ditës/ Eksperti Italian e bën të “sigurtë”, këto 3 ndeshje do t’ju bëjnë të fitoni shumë para

Q.Autor

MESAZH KLUBIT PËR 100 MILIONËSHIN/ Mbrojtësi Rudiger: E dua në ekip

Delo.autor

Leave a Comment