Futboll Sport

EUROPA LEAGUE/ Objektivi i Juventus nuk fal, Wolves në avantazh ndaj Olympiacos (VIDEO)

Wolverhamton ka zhbllokuar rezultatin pas vetëm 8 mintuash lojë me protagonistin e sezonit dhe objektivin e Juventusit në merkato, Raul Jimenez, që nuk ka gabuar nga pika e bardhë e penalltisë. Kujtojmë që Olympiacos ka fituar 1-0 në ndeshjen e vajtjes në Greqi.

Related posts

BINDI NË BOTËROR/ Arsenal është një hap larg portierit të Zvicrës…

Isa.Autor

“XHEVAHIRI” QË PO I MAHNIT TË GJITHË/ Ansu Fati tani mund të përfaqësojë zyrtarisht kombëtaren…

Delo.autor

POGBA VENDOS TË ARDHMEN/ Ja klubi i yllit francez për sezonin e ri (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment