Ekskluzive Futboll Premier League Sport

FOTOLAJM/ Ndryshimet në LOOK gjatë viteve të mesfushorit Pogba

Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba përveçese është i përfolur në dritaret e merkatos kohët e fundit, një nga faqet me te njohura per sportdashësit “433” ka publikuar edhe pamje të look-ut te tij.

Ylli francez duket se përkujdeset shumë për veten pasi ndryshon shpesh modelin e flokëve dhe madje duke i lyer me ngjyra të ndryshme e duke bërë edhe figura, sidomos kjo e fundit pasi bie në sy nga kamerat e vendosura në stadiume por dhe nga tifozët.

AlpeSport.al ju sjell disa nga ndryshimet e tij drastike në “look” në skuadrat ku ai ka luajtur deri më tani.

Related posts

DERBI 151/ Formacionet e mundshme: Nuk priten SURPRIZA, TIRANA në sulm (FOTO)

Isa.Autor

Rrezikon pezullimin, Cutrone: Kujtova se ishte gol i rregullt

Q.Autor

Spalletti: Jemi munduar të bëjmë më mirë

Sadik.Autor

Leave a Comment