Futboll Premier League Sport

LËVIZJE SURPRIZË E LIVERPOOL/ “Të Kuqtë” kërkojnë mbrojtësin e rivalëve në Premier League…

Liverpul po mendon të përforcohet me një mbrojtës. Pas largimit të Dejan Lovren, kampionët e Anglisë tashmë kërkojnë një zëvendësues.

Liverpul ka hedhur sytë tek rivalët e Çelsit. Sipas asaj që raporton “El Mundo Deportivo”, Liverpuli është i interesuar për mbrojtësin e Çelsit, Antonio Rudiger. Liverpul ende nuk ka bërë një ofertë zyrtare për Rudiger.

Related posts

RONALDO APO MESSI? Mourinho tregon: Ja kush do ta fitojë ‘Topin e Artë’

Delo.autor

SHTANGET “ZONJA E VJETËR”/ Nestorovski kap në befasi mbrojtjen e Juventus dhe rihap sfidën (VIDEO)

Delo.autor

TIFOZËT E BAYERN THYEJNË REKORD/ Shiten të gjitha biletat në “Allianz Arena”

Delo.autor

Leave a Comment