Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Mbyllet ndeshja Champions Bayern Munich-Chelsea. Rezultati 4-1

Miqësore luksi mund të konsiderohet ajo ndërmjet Bayern-Chelsea. Gjermanët fituan ndeshjen e parë me rezultatin 0-3 në Londër dhe shanset që blutë të kualifikohen janë thuajse zero. Flick u besoi futbollistëve më të mirë, pavarësisht se e ka thuajse të sigurt kalimin në turin tjetër.

 

LIVE/ Bayern Munich – Chelsea 4-1

 

Mbyllet ndeshja

MINUTA 84/ Bayern Munich shënon golin e katërt falë Robert Lewandowski.

MINUTA 76/ Bayern Munich thellon shifrat me golin e shënuar nga Corentin Tolisso.

Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 44/ Chelsea ngushton shifrat me golin e shënuar nga Tammy Abraham.

MINUTA 29/ Goli i Callum Hudson-Odoi anulohet nga VAR.

MINUTA 28 Chelsea ngushton shifrat me golin e shënuar nga Callum Hudson-Odoi.

MINUTA 24/ Bayern Munich dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Ivan Perisic.

MINUTA 10/ Bayern Munich kalon në avantazh me golin e shënuar nga Robert Lewandowski.

MINUTA 1/ Starton sfida

Related posts

“LOJTARËT E MAN UNITED SI TË DEHUR QË DONIN SHERR”/ Ish-kapiteni nuk përmbahet pas derbit

Delo.autor

E PAZAKONTË NË SUPERIORE/ Episod komik në Korçë, shikoni çfarë i ndodh arbitrit Laver Alla (VIDEO)

Delo.autor

ZYRTARE! Wilshere “tradhton” Arsenal me West Ham

Sadik.Autor

Leave a Comment