Futboll Shqipëri Sport

MOSHA PËR TË ËSHTË THJESHT NJË NUMËR/ Ansi Agolli shkëlqen me një SUPER GOL nga goditja e dënimit (VIDEO)

Ansi Agolli i ka mahnitur të gjithë te skuadra amerikane e Nju Jork Kozmos, ku aktivizohet prej më shumë se një viti.

Mbrojtësi i majtë, së fundmi ka shënuar një supergol nga goditja e dënimit, duke i lënë të gjithë “gojëhapur”.

Nju Jork Kozmos militon në ligat e ulëta në Amerikë, teksa së fundmi janë përballur me Nju Amsterdam. Pikërisht golin e vetëm për Nju Jork Kozmos e shënoi futbollisti shqiptar, gol i cili ishte me të vërtetë spektakolar për nga mënyra e ekzekutimit.

Agolli tregon edhe njëherë se mosha për të është thjesht një numër, ku pavarësisht se është 37 vjeç, vazhdon të tregojë formë të shkëlqyer.

Related posts

NAPOLI PO E PRET/ Ja vendimi i fundit i Benzemas për të ardhmen e tij…

Isa.Autor

Ja për cilin ekip bën tifo Alexis Sanchez në Kupën e Botës

Sadik.Autor

FITORJA ME ANDORËN/ Kombëtarja dhe Duka festojnë në dhomat e zhveshjes (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment