Futboll Seria A Sport

ZYRTARE/ Juventus prezanton listën Champions, mbetet jashtë mesfushori…

Pasi fitoi titullin dhe mbylli kampionatin me dy humbje, të premten në orën 21:00,  Juventus zbret në fushë kundër Olympique Lyon në Allianz Stadium.

Khedira lascia la Juve? Discorsi avviati per la risoluzione del ...

Rikthehet Champions League pas një ndërprerje të gjatë dhe bardhezinjtë janë të thërritur në një provë force ndaj ekipit francez që humbi finale e Kupës së Francës.

Krahasuar me zgjedhjet e bëra në janar nga Sarri, në listën UEFA këtë herë është shtuar Demiral dhe është lënë jashtë Khedira.

1 Szczesny

2 De Sciglio

3 Chiellini

4 De Ligt

5 Pjanic

7 Ronaldo

8 Ramsey

10 Dybala

11 Douglas Costa

12 Alex Sandro

13 Danilo

14 Matuidë

16 Cuadrado

19 Bonucci

21 Higuain

24 Rugani

25 Rabiot

28 Demiral

30 Bentancur

31 Pinsoglio

33 Bernardeschi

77 Buffon

Related posts

KORONAVIRUSI/ Nuk del në fushë për shkak të COVID-19, klubi i ndërprenë kontratën

Delo.autor

PRITI PENALLTINË NDAJ ATALANTËS/ Portieri Handanović: Ja çfarë më tha Muriel

Delo.autor

Çiklizëm, aksident i rëndë për kampionen olimpike Kristina Vogel

Sadik.Autor

Leave a Comment