Futboll La Liga Sport

POSHTËRIMI NË CHAMPIONS/ ​​Mbërrin vendimi i parë tek Barcelona, ja plani i Bartomeu

Vendimi i parë mbërrin pas poshtërimit të pësuar në Ligën e Kampionëve. “Nokaut”-i më i sikletshëm në historinë e fundit të Barcelonës u vlerësua si i papranueshëm nga tifozët katalanas dhe i gjithë stafi drejtues i klubit.

Kjo është arsyeja pse presidenti Josep Maria Bartomeu, sipas raporteve nga radioja katalanase Rac 1, ka thirrur të hënën mbledhjen e bordit të emergjencës për të vlerësuar se çfarë masash duhet të merren pas një eleminimi katastrofik europian në duart e Bayern Munich.

Related posts

BULLGARI-KOSOVË/ Vedat Muriqi BARAZON për “Dardanët”, ja goli (VIDEO)

Delo.autor

MILAN-BENFICA/ Trajneri Giampaolo nuk aktivizon blerjet e verës (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Ancelotti do Suson, Napoli i ofron Callejon Milanit si shkëmbim

Isa.Autor

Leave a Comment