Futboll La Liga Sport

ZYRTARE/ Pas Atletico dhe Valencia, një tjetër klub i La Liga preket nga Covid

Me një deklaratë të publikuar në faqen e tyre zyrtare, Betis Sevilla njoftoi se një lojtar nga ekipi i parë u testua pozitiv me koronavirus.

Menjëherë më pas u zbulua identiteti: Loren Moron, ish-sulmues i Napolit njoftoi se rezultoi I infektuar me Covi-19 në testin PCR por që ai është mirë dhe synon të rikuperohet për t’u rikthyer në grup sa më shpejt të jetë e mundur.

Pas rasteve të Valencias dhe Atletico Madrid, një tjetër klub spajoll preket nga Covid-19.

Related posts

Andrea Pirlo mendon për të ardhmen si trajner…

Q.Autor

MERKATO E JANARIT/Presidenti i PSG Al-Khelaifi takohet me menaxherin e Isco

Delo.autor

JUVENTUSI MBETET VIGJILENTE/ Ronaldo bën taktikën e rradhës, telefonon yllin kolumbian…

Delo.autor

Leave a Comment