Futboll Kategoria Superiore Sport

ZYRTARE/ Tirana rinovon kontratën me mesfushorin Batha, ja akordi

Ishte një nga lojtarët më të rëndësishëm të sezonit, titullarë i padiskutushëm por dhe një nga lojtarët pa kontratë.

Tirana dhe Idriz Batha gjejnë gjuhën e përbashkët për vijimin e bashkëpunimit ndërmjet tyre. Me anë të një postimi në faqen zyrtare, klubi bardheblu ka njoftuar arritjen e marrëveshjen me mesfushorin:

“Tirana njofton rinovimin e kontratës me lojtarin Idriz Batha.
Klubi i futbollit Tirana njofton vazhdimësinë e kontratës me Idriz Bathën. Pas një viti të suksesshëm me fanellën bardheblu, mesfushori dhe presidenca kanë gjetur gjuhën e përbashkët dhe kanë vendosur të zgjasin bashkëpunimin mes tyre edhe për sezonin e ri. #identitetiTirona”.

Related posts

CONTE JEP “OK” PËR SHKËMBIMIN E BUJSHËM/ Inter gjen sulmuesin që i mungonte

bora.autor

Barcelona është eliminuar, por Coutinho akoma mund të marrë një medalje në Champions League

Sadik.Autor

TALENTI KEAN I DHUROI FITOREN/ Allegri: Dëshira për të sakrifikuar do ta ndihmojë…

Delo.autor

Leave a Comment