Bundesliga Futboll Sport

BAYERN MUNICH NUK DI TË NDALET/ Gnabry me hat-trick, Muller gjen rrjetën (VIDEO)

Bayern Munchen po shkatërron Schalken me rezultatin 6-0 në ndeshjen hapëse të Bundesligës.

Gnabry realizoi golin e tretë personal pas një veprimi fantastik të Sanesë në qendër të zonës duke i dhuruar një tjetër gol për 5-0.

Goli i gjashtë ishte spektakolar, pasi Lewa asistoi me finte, ndërsa Muller e pushoi në rrjetë.

Related posts

AKORD ME 7 MILIONË EURO DHE NUMRIN 9 NË FANELLË/ Ibra lidhet me Milanin “ligjërisht”

Delo.autor

E BUJSHME ÇËSHTJA “KEPA”/ Mourinho: Është një situatë që më trishton, sepse…

Delo.autor

Barcelona pret oferta për Cillessen, pritet lëvizja e Napolit

Sadik.Autor

Leave a Comment