Futboll La Liga Sport

BENZEMA ME ASIST FANTASTIK/ Valverde u vjedh kohën mbrojtësve dhe zhbllokon sfidën (VIDEO)

Real Madridi ka kaluar në avantazh në ndeshjen kundër Real Betisit për 0-1.

Skuadra madrilene gjeti golin me Fede Valverden në minutën e 14′ pas një pasimi të mirë të Karim Benzemasë.

Kampionët e shohin veten në avantazh tashmë në një ndeshje shumë të luftuar deri më tani.

Related posts

LËSHOHEN “BOMBA” NGA ANGLIA/ Liverpool mund të humbasë titullin prej…

Delo.autor

PAS BARAZIMIT NË “CAMP NOU”/ Valverde alarmon Barçan: Messi ka një problem, do të na duhet të…

Delo.autor

PROJEKT I RI PËR STADIUMIN/ Ekipet e Milanos planifikojnë një “San Siro” ndryshe

Delo.autor

Leave a Comment