Futboll La Liga Sport

E FUNDIT/ Ylli i Real Madrid një hap larg Manchester United. Galaktikët duan “recompra”

Sipas Marca, Manchester United është në bisedime me Real Madrid për të siguruar Sergio Reguilon.

Një marrëveshje që duhet të mbyllet për një shifër prej rreth 25 milion euro.

Mercato Napoli, il nome nuovo per la corsia mancina è Sergio Reguilon del  Real Madrid

Real, megjithatë, po kërkon formulën më të mirë për të ruajtur kontrollin mbi lojtarin, i cili ishte i huazuar te Sevilla në sezonin e fundit dhe ka bërë mjaft mirë.

Prandaj është e mundur që të futet një klauzolë e riblerjes e cila mund të jetë edhe dy herë sa shifra e kartonit që do të blinin “Djajtë e Kuq”.

Related posts

E PRANON BARCELONA/ Të hapur t’i dëgjojnë ofertat për Griezmannin

Delo.autor

REAL MADRID NXJERR “XHEVAHIRIN” E RI/ Shikoni si japonezi Kubo turpëron portierin Navas (VIDEO)

Delo.autor

FSHF-KLUBET/ Ballafaqim para nisjes së kampionatit. Ja çështjet e nxehta

Isa.Autor

Leave a Comment