Futboll Sport

I ZUNË PRITË SHKALLËT E PALLATIT/ Masakrohen me thikë gjatë natës arbitri i futbollit italian dhe e dashura e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në Itali. Një arbitër futbolli dhe e dashura e tij u vranë me thikë.

Viktimat janë Daniele dhe Eleonora Manta. Ngjarja ndodhi në një ndërtesë apartamentesh në Leçe, afër nënkalimit për Monteroni.

Trupat e pajetë janë gjetur në shkallët e ndërtesës.

Sipas hetuesve, banorët përreth kishin dëgjuar britma dhe disa dëshmitarë panë një burrë duke ikur me një thikë në dorë .
De Santis, 33 vjeç, ishte një arbitër futbolli: ai kishte drejtuar ndeshje në Lega Pro dhe në 2017 ai bëri debutimin e tij në B.

Të dy viktimat u goditën disa herë me thikë. Vrasja e dyfishtë dyshohet se mund të ketë një motiv pasionant.

Related posts

(VIDEO) “Shokon” Espanyol realizon golin e avantazhit

Q.Autor

ZBULOHET ÇMIMI/ Al-Khelaifi i thotë “PO” Barcelonës, Neymar shitet për kaq miliona

bora.autor

Shkodra: Skënderbeu më dëmtoi, Pakult si psikolog

Sadik.Autor

Leave a Comment