Futboll Seria A Sport

INTER TRIUMFON ME “MANITA” NË MIQËSORE/ Debutim i mirë nga Hakimi, Lautaro-Lukaku super

Interi ka zhvilluar sot testin ndaj Luganos dhe menjëherë ka treguar se forma e përgjithshme është e mirë, teksa kanë realizuar Dalbert, Lukaku dhe Lautaro (2), duke ju shtuar kësaj edhe një autogol. Fitore 5-0 për zikaltërit.

Në fushë kanë qenë më të mirët, ndërsa ka shkëlqyer sigurisht Hakimi, por edhe Sanchez. Në fund është aktivizuar edhe Eriksen.

Pak shqetësim për dëmtimin e Barella që u detyrua të largohej nga fusha.

Related posts

“NË GJERMANI TALLEN ME..”/ Legjenda e Interit komenton çështjen “Icardi”

Delo.autor

PO KALON NJË FORMË TË SHKËLQYER/ Shqiptari realizon super golin e vitit (VIDEO)

Delo.autor

Asensio mund të jetë Raul-i i ardhshëm, nëse Zidane…

Q.Autor

Leave a Comment