Futboll Premier League Sport

KËRKON PËRFORCIME NË EKIP/ Arsenal ndjek portierin e dytë në Francë. Një gjigant nga Islanda për…

Me largimin e Emiliano Martinez për te Aston Villa, Arsenali tani po kërkon një profil të ri që do t’i besohet roli i portierit të dytë. Kërkimet për Gunners duket se kanë përfunduar me profilin e Runar Alex Runarsson te Dijon.

“Sky Sports UK” shpjegon se gardiani islandez, 25 vjecc dhe i lindur në Reikjavik, i transferuar te Dijon për 1.6 mln euro nga Nordsjaelland përpara dy vitesh, do të kushtonte shumë pak: rreth 10 milionë euro!

Related posts

LIVE/ Starton sfida Chelsea-Liverpool

Delo.autor

NIS NJË SULM VERBAL NDAJ ISH-YLLIT TË PSG-SË/ Patrice Evra “shpërthen”: Je një copë m*ti…

Delo.autor

Esin Hakaj: Fitorja me Vllazninë na i bën gjërat më të lehta

Sadik.Autor

Leave a Comment