Futboll Seria A Sport

SYNOJNË GODITJEN E MADHE/ Bologna sfidon Juventus për ish-yllin e Milan…

Me shitjen e mundshme të Douglas Costa, tek Juventus do të lirohej një vend për një sulmues krahu.

Bardhezinjtë po ndjekin situatën e Stephan El Shaarawy, i cili mund të largohet nga Kina për të luftuar për një vend në Europianin e verës së ardhshme.

Sipas Tuttosport, edhe Bologna duket se është vënë në gjurmët e ish-yllit të Milan-it dhe Roma-s.

Kuqeblutë ëndërrojnë goditjen e madhe, por duke e ditur se 27-vjeçari fiton 16 milionë euronë sezon për momentin.

Related posts

VIJON KAOSI TEK INTERI/ Icardi refuzon ndërmjetësit, kërkon të takojë “bosin” e madh

Delo.autor

Gattuso optimist pas “pokerit”, Milan shënjestron zonën Champions (FOTO)

Q.Autor

DERBI I LONDRËS/ Christian Eriksen zhbllokon shifrat ndaj Arsenal, ja goli (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment