Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Serie A: Mbyllet ndeshja Juventus-Sampdoria. Rezultati 3-0

Andrea Pirlo mahnit menjëherë: nga minuta 1′, sonte në debutimin e tij zyrtar te stoli i Juventusit (ndaj Sampdoria) luan i riu Frabotta në të majtë.

Në mes është amerikani McKennie dhe jo Arthur, por edhe Ramsey dhe jo Bentancur.

Nga ana tjetër, pa Quagliarella, Bonazzoli luan sulmuesin e vetëm te Sampdoria: brenda Leris në vend të ekspertit sulmues.

 

LIVE/ Juventus – Sampdoria 3-0

 

Mbyllet ndeshja

MINUTA 89/ Juventus thellon shifrat me golin e shënuar nga Cristiano Ronaldo.

MINUTA 79/ Juventus dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Leonardo Bonucci.

Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 13/ Juventus kalon në avantazh me golin e shënuar nga Dejan Kulusevski.

MINUTA 1/ Starton sfida

Related posts

Pezullohet dënimi me burg për Ronaldon, portugezi pranon të paguaj taksat

Sadik.Autor

EUROLEAGUE/ Barcelona siguron fitoren e parë, CSKA Moscow kryeson rënditjen

Isa.Autor

E BUJSHME/ Kriza “largon” Ronaldon nga Juventusi, ja ku pritet të transferohet portugezi

Delo.autor

Leave a Comment