Futboll Seria A Sport

SAMPDORIA BËHET LËMSH/ Bonucci falënderon dhe realizon golin e sigurisë (VIDEO)

Juventusi ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Sampdorias, pasi po e kërkonte vazhdimisht dhe pati shumë raste të krijuara.

Leonardo Bonucci në një rrëmujë në zonë dhe pasi mbrojtja e Sampdorias në goditje nga këndi nuk ka qenë aspak e vëmendshme, ka përfituar dhe e ka shtyrë topin në rrjetë duke futur kështu në “kasafortë” 3 pikët, në një sfidë që po qëndronte  e hapur dhe “Zonja” nuk po e mbyllte…

Related posts

TALENTI BRAZILIAN I FLAMENGOS/ Shihni super talentin 12-vjeçar që po çmend gjithë botën e futbollit (VIDEO)

Delo.autor

E BUJSHME/ Kthesa e papritur: AJETI pranë AKORDIT me klubin e madh italian

Isa.Autor

Shaqiri rrëfen sekretin: Kështu më motivoi Klopp të shënoja dygolëshin…

Isa.Autor

Leave a Comment