Futboll Premier League Sport

LIVERPOOL-ARSENAL/ Kampionët e Anglisë tregojnë fuqinë, Robertson ndëshkon “Topçinjtë” (VIDEO)

Liverpooli ka reaguar shumë shpejt në ndeshjen kundër Arsenalit duke kaluar në avantazh për 2-1. Robertson gaboi në golin e parë të “Topçinjëve”, por shleu gjithçka me rrjetën e tij. Mbrojtësi u harrua në zonë në minutën e 34′ dhe ia doli të dërgonte topin në rrjetë për 2-1.

Related posts

TË FRIKSHËM/ FORMACIONI I MUNDSHËM: Ja si pritet të rreshtohen kuqezinjtë kundër SKOCISË (FOTO)

Isa.Autor

MAN CITY NUK NDALET/ Mahrez mjafton për t’i dhënë fitoren ndaj Tottenham

Isa.Autor

PAS MIQËSORES/ Momenti kur Panucci braktis intervistën (VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment