Futboll Premier League Sport

LIVERPOOL-ARSENAL/ 2 gola për 3 minuta. Ndizet super sfida mes “të kuqve” dhe “Topçinjve” (VIDEO)

Liverpooli dhe Arsenali janë duke barazuar 1-1 në ‘Anfield’.

Të parët në epërsi kaluan mysafirët.

Pas 26’ minutave lojë, mysafirët kanë kaluar në epërsi pas një gabimi në mbrojtje të Andy Robertson.

Ai ia bëri një dhuratë Lacazettes, i cili pa problem e dërgoi topin në rrjetë.

Related posts

KORONAVIRUSI/ Futbollisti shqiptar rezulton me COVID-19, i gjithë ekipi futet në karantinë. Shtyhen ndeshjet

Delo.autor

LIVE/ Po luhet ndeshja e miqësore Barcelona-CHelsea, nis pjesa e dytë. Rezultati 0-1

Delo.autor

Performancat e mira këtë sezon, Kukësi rinovon me “yllin” e skuadrës

Sadik.Autor

Leave a Comment