Bundesliga Futboll Sport

MBRETI I EUROPËS NUK HEQ DORË/ Bayern kontakton përfaqësuesit e yllit të Premier League…

Bayern Munich po mendon të bëjë një ofertë të re për yllin e Chelsea-t, Callum Hudson-Odoi.

Sky Deutschland ka bërë të ditur se Bayern ka bërë një lëvizje verën e kaluar, por nuk ka arritur ta bindë Odoi-n që të largohet nga Stamford Bridge, me lojtarin që ka nënshkruar një kontratë të rëndësishme me londinezët me rreth 50 milionë sterlina për pesë vite.

Por Bayern duket se nuk ka ndërmend t ë dorëzohet dhe janë gati të bëjnë një tjetër ofertë për sulmuesin e krahut.

Thuhet se kampionët e Europës kanë patur kontakte me përfaqësuesit e Hudson-Odoi.

Bayern nuk ka patur akoma asnjë kontakt zyrtar me Chelsea-n, por do të ishin të interesuar për një huazim me të drejtë blerje të lojtarit.

Gjithashtu, edhe Juventus dhe Leipzig interesohen për Hudson-Odoi.

Related posts

Cannavaro del kundër Buffon dhe De Rossit

Q.Autor

Sherr në stadiumin e Shkodrës/ Tifozë të Tiranës konfliktohen prej Presidentit Halili

Isa.Autor

BARCELONA ISHTE NË TENSION/ E tregon edhe “truku” Piqué-Ter Stegen (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment