Futboll Sport

ME MASKA NË FUSHË/ Granada stërvitet në “Niko Dovana” para duelit historik ndaj Teutës (VIDEO)

Klubi spanjoll i Granadës, zbriti ditën e sotme, në tapet e “Niko Dovanës” ku kreu stërvitjen e zakonshme, një ditë para sfidës historike ndaj durrsakëve të Edi Martinit. Spanjollët do të bëjnë ditën e nesërme debutimin në arenën europiane, pasi kurrë më parë nuk kanë marrë pjesë qoftë në Champions apo dhe në Europa Ligë.

Klubi publikoi në faqen zyrtare, një video nga seanca stërvitore e zhvilluar në Durrës, ku vlen të theksohet fakti se pjesëtarët e stafit drejtues, që po asistonin në përgatitjen e stërvitjes, mbanin vënë maskat.

📺 El #Granada entrena en el Estadio Niko Dovana.

Un día para el debut europeo. ¡¡Vamossssssss!! 💪🏽💪🏽#UEL #GranadaEnEuropa

Gepostet von Granada CF am Mittwoch, 16. September 2020

Related posts

BROHORIMA NË “BERNABEU”/ Shikoni si lojtarët dalin kokëposhtë pas 45 minutave të para (FOTO)

Delo.autor

“TREGU” I MERKATOS “KUQEZI”/ Klubi i Premier League kërkon portierin e Milanit…

Delo.autor

Media italiane: Skënderbeu me një dore te titulli, por në Champions luan Kukësi

Sadik.Autor

Leave a Comment