Futboll Premier League Sport

NISI SEZONIN E RI ME HUMBJE/ Mourinho vendos veton, dëshiron yllin e La Ligas…

Jose Mourinho e nisi me humbje Premier Leaguen sepse u mposht nga Evertoni me rezultatin 0-1. Merkatoja e verës ishte shumë e dobët për numrin një të stolit që ka shumë mangësi.

Ai është treguar i qartë dhe i ka kërkuar drejtuesve një sulmues. Gareth Bale është emri që pëlqehet nga skuadra spanjolle. Sulmuesi i Realit do të largohet dhe mund të joshet nga një rikthim te Tottenhami.

Uellsiani po vuan në Spanjë, ndërsa trajneri Zinedine Zidane nuk e do në ekip. Bale ka shpikur një dëmtim në gju dhe nuk po stërvitet me grupin. Ai dëshiron të largohet nga spanjollët.

Related posts

ETRIT Berisha tek Lilë? Atalanta u kthen përgjigjen përfundimtare francezëve

Isa.Autor

FSHF ZHVILLON ASAMBLENË E ZAKONSHME/ Ja ndryshimet që priten të ndodhin

Delo.autor

MARRËVESHJA JUVENTUS-LUKAKU/ Drejtuesit e skuadrës pyesin dhe Ronaldon mbi këtë çështje

Delo.autor

Leave a Comment