Futboll Premier League Sport

PLAS KEQ TEK ARSENAL/ Lojtarët sherr me njëri-tjetrin para fillimit të ndeshjes (VIDEO)

Arsenali luan ndeshjen hapëse në Premier Ligë, teksa përballet më Fulhemin në transfertë duke filluar nga ora 13:30.

Megjithatë një episod që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është regjistruar para fillimit të ndeshjes kur lojtarët po bënin nxehjen.

Pas një duel për top, Dani Sebajos dhe Edi Nketi janë përplasur me njëri-tjetrin. Lojtarët janë shfaqur të tensionuar dhe gati për tu përleshur më njëri-tjetrin, pro ndërhyrja e shokëve të ekipi ka bërë që të shmanget një sherr i madh.

Related posts

Champions League/ Në Bernabeu përcaktohet finalisti i parë, formacionet zyrtare

Sadik.Autor

MILAN KRYESON RENDITJEN/ Publikohen kuotat e basteve për titullin në Serinë A, ja cila skuadër shihet favorite…

Delo.autor

“E VËRTETA E MADHE ËSHTË KJO”/ Del Piero tregon pse nuk punon sot tek Juventus si Maldini tek Milani

Delo.autor

Leave a Comment