Futboll Seria A Sport

ROMA-JUVENTUS/ Verdhekuqtë shënojnë me “ndihmën” e Rabiot dhe zhbllokojnë sfidën (VIDEO)

Roma ka kalur në avantazh kundër Juventus-it në minutën e 31-të.

Verdhekuqtë kanë gjetur golin nga pika e bardhë me Veretout.

Penalltia është shkaktuar nga një prekje e topit me dorë e Rabiot në zonën e rreptësisë.

Related posts

“PO DRIDHEJ GJITHË SHTËPIA”/ Sulmuesi Xhixha rrëfen frikën e tërmetit: Ankthi u shtua kur…

Delo.autor

FORMACIONET E MUNDSHME/ Ja si mund të rreshtohen Milani dhe Interi në derbi (FOTO)

bora.autor

Mediat britanike: Sanchez te City, marrëveshja mbyllet këtë javë

Q.Autor

Leave a Comment