Futboll La Liga Sport

TË PAPËRMBAJTSHËM/ Barcelona e mbyll pjesën e parë me “poker” falë Messit dhe një “dhurate” (VIDEO)

Ka ardhur edhe goli i parë i Leo Messi-t për sezonin 2020/21.

Ylli argjentinas ka trefishuar avantazhin e Barcelona-s kundër Villarreal-it në minutën e 37-të.

Pleshti ka dërguar topin në rrjetë nga pika e bardhë e penalltisë.

Një penallti që është fituar nga Ansu Fati, autor i dy golave të parë të Barcelona-s.

Në fundin e pjesës së parë ka ardhur edhe goli i katërt i katalanasve, i shënuar nga mbrojtësi i Villarreal-it, Torres.

Related posts

Medalje dhe çmime, ja jeta e re e Lahm. Legjenda u shpall kapiteni i pestë i nderit

Q.Autor

FLAMURTARI-LUFTËTARI/ “Festival” golash! Vlonjatët “argëtohen” me skuadrën gjirokastrite (VIDEO)

Delo.autor

MOTORI MORI FLAKË GJATË TESTEVE DIMËRORE/ Piloti italian irritohet: Doni të më vrisni…

Delo.autor

Leave a Comment