Futboll La Liga Sport

FANTASTIK “DIAMANTI” I BARCELONËS/ Ansu Fati realizon dy gola brenda 5 minutash (VIDEO)

Barcelona-Villareal 2-0

Fantastik Ansu Fati! Barcelona e Koeman gjen golin ndaj Villarealit pas vetëm 15 minutash me një aksion të bukur nga krahu por ai që finalizon është 17-vjeçari i cili këtë sezon do të jetë stabël në ekipin e parë, pasi është bërë profesionist tashmë!

Jordi Alba e ka parë brenda zonës së rreptësisë dhe ka pasuar. Talenti i katalanasve nuk është menduar aspak dhe ka lëshuar një të djathtë vrastare!

Por, talenti spanjoll nuk është ndalur me kaq sepse pas golit të parë ka shënuar edhe të dytin.

Related posts

DËSHTUAN në Kupën e Botës/ Anglezët kryesojnë klasifikimin e KËNGËVE (FOTO+VIDEO)

Isa.Autor

LAÇI-HAPOEL/ “Shpërthen” festa në “Elbasan Arena”, Nuabueze shënon me finte (VIDEO)

Delo.autor

Kufje revolucionare për Kupën e Botës, teknologjia nuk njeh limite

Sadik.Autor

Leave a Comment