Futboll Premier League Sport

SHËNOI NË NDESHJEN MË TË ÇUDITSHME TË HISTORISË/ Bruno Fernandes befason me fjalët e tij: Ne nuk jemi aq…

Heroi i Manchester United, Bruno Fernandes, foli pas fitores më të çuditshme në karrierë kundër Brighton me rezultatin 2-3. Portugezi shënoi penalltinë vendimtare në minutën e 90’+10′ të ndeshjes pas ndërhyrjes së VAR-it. Mesfushori jep mendimin e tij në lidhje me sfidën.

“E dinim se ishte një ndeshje shumë e vështirë. Brighton ka ekip të mirë, janë agresiv dhe luajnë mirë me topin. Ne u dhamë shumë hapësira në pjesën e parë të sfidës. Ne nuk jemi aq agresiv se sa duam. Gabuam në të dy golat dhe mund të bëjmë më mirë.

“Skuadrat e mëdha duhet të besojnë deri në fund dhe ia dolëm. Tani duhet të mendojmë për vazhdimësinë dhe të bëjmë shumë më mirë në vazhdim. Ata ndoshta merituan më shumë, por ndonjëherë duhet të kesh dhe fatin me vete”, – tha ai.

Related posts

RUSI 2018/ Angli-Belgjikë, kartonët mund të përcaktojnë fituesin

Sadik.Autor

Manchester Unitet prezanton fanellën e sezonit të ri, është më e shtrenjta e historisë (VIDEO)

Isa.Autor

MESSI MË I MIRI NË BOTË/ Nuk ka këtë mendim shoku i tij tek ARGJENTINA

Isa.Autor

Leave a Comment