Futboll Seria A Sport

CROTONE-JUVENTUS/ Chiesa tradhton besimin e Pirlos, lë ekipin me 10 lojtarë (VIDEO)

Juventusi do të luajë me një lojtar më pak në ndeshjen ndaj Crutones që prej minutës së 60′.

Mesfushori me tipare sulmues gaboi duke shkelur kundërshtarin dhe gjyqtari nuk hezistoi ta ndëshkonte.

Një veprim i gabuar i futbollistit, por mbetet e dyshimtë si lëvizje. Rezultati mbetet 1-1.

Related posts

REVOLUCION TEK INTER/ Afrime dhe largime, ja plani për sezonin e dytë të Contes

Delo.autor

“PROJEKT MADHOR, KUR KRAHASON ME FILLIMET E MIA…”/ De Biasi viziton ambientet e “Shtëpisë së Futbollit”

Delo.autor

Humbi avionin/ Kukësi gjobit rëndë Plakun. Rrezikohet gjyqi, ja prapaskenat e…

Isa.Autor

Leave a Comment