Futboll Kategoria Superiore Sport

DALIN PËRGJIGJET E TESTIT TË DYTË/ Futbollisti kryeqytetas i shënon “gol” COVID-19 (FOTO)

COVID-19 shkaktoi panik disa ditë më parë në klubit e Vllaznisë, ku 7 futbollistë në total rezultuan pozitivë. Mes tyre edhe Eni Imami, i cili së fundmi, nëpërmjet një postimi në “Instastory”, ka ndarë me ndjekësit e tij lajmin se testi i radhës ka rezultuar negativ.

Futbollisti i skuadrës shkodrani i ka shënuar kështu “gol” virusit, duke e mposhtur me rezultat minimal. “Imami-COVID 1-0. Faleminderit Zot! Test negativ”, shkruan Imami.

 

Related posts

“NE DO TË VAZHDOJMË ME KËTË RITËM”/ Flet trajneri Cungu: Dalim me objektivin që…

Delo.autor

LUFTA PËR…/ Guardiola tremb Realin, gati super oferta për “yllin” e ekipit

Delo.autor

“NUK QENKA DHE AQ KEQ TË NGECËSH NË KENIA”/ Luiza Gega flet nga Afrika: Po bëj fazën përgatitore më të gjatë të jetës

Delo.autor

Leave a Comment