Futboll Seria A Sport

DYBALA DREJT LARGIMIT NGA JUVENTUS/ Nisin garën për yllin argjentinas dy klubet e mëdha të Premier…

Juventusi mund të humbasë në merkaton e verës sulmuesin Paulo Dybala. Ky i fundit mund të mbyllë aventurën e tij me skuadrën italiane në fund të edicionit, pasi ende nuk ka firmosur kontratën e re me bardhezinjtë.

26-vjeçari ka dy ekipe angleze pas vetes dhe shumë shpejt mund të arrihet marrëveshja me të dy. Tottenhami dhe Manchesteri United e duan argjentinasin dhe janë gati që të firmosin me të.

Dybala mbetet ende i dyzuar, pasi mund të përdorë dhe interesimin e dy anglezëve për të rritur pretendimet financiare te skuadra italiane. Argjentinasi është gati të firmosë kontratën e re.

Related posts

Chelsea – Swansea, formacionet zyrtare

Sadik.Autor

CR7 DHE “USHTRIA” E TIJ/ Legjenda Ferdinand tregon si u befasua kur shkoi në shtëpinë e Ronaldo-s

Delo.autor

PUBLIKOHET PROJEKTI/ Kështu do të duket stadiumi i ri i Milanit dhe Interit (

Delo.autor

Leave a Comment