Futboll Sport

E PAZAKONTË/ Nga porta në portë, goli i vitit shënohet nga portieri rumun (VIDEO)

Goli i vitit vjen nga Rumania. Portieri i FCSB (Steauu e Bukureshtit), Mihai Udrea, ka shënuar në mënyrë të rralë. 19-vjeçari gjuajti nga porta në portë dhe mposhti portierin kundërshtar.

Një gjuajtje shumë e fortë nga ana e “Gardianit të portës” që mposhi homologun e tij.

Related posts

Publikohen formacionet zyrtare midis Gjermanisë dhe Brazilit

Sadik.Autor

CHELSEA-LIVERPOOL/ “Të Kuqtë” kërkojnë vazhdimësinë pozitive në kampionat (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

ARRIN MARRËVESHJEN/ “Djajtë e Kuq” sigurojnë për 93 milion euro 26-vjeçarin…

Delo.autor

Leave a Comment