Boks Futboll Sport

EMOCIONE/ Del VIDEO. Momenti që e shpalli kampion bote Krasniqin

Robin Krasniqi është shpallur sonte kampion bote duke e mposhtur me nokdaun Dominic Boesel.

Junikasi e plandosi në tokë gjermanin duke u bërë kampion bote.

Këtë Robini e arrin pas tri përpjekjeve, ku të tria finalet i kishte humbur.

Krasniqi fitoi në raundin e tretë me nokdaun dhe ky është momenti kur Dominic Bosel plandoset në ring nga grushtet e Robinit. /GazetaExpress/

Related posts

FITOI TITULLIN E SUPERIORES/ Largimi i parë nga kampionët e Teutës, mesfushori konfirmon “divorcin”

Delo.autor

E FUNDIT/ CONTE nuk bie dakord për pagën, REALI ka gati trajnerin e përkohshëm (EMRI)

Isa.Autor

Pas ardhjes së Keita/ Klubet e mëdha europiane kërkojnë sulmuesin e INTERIT

Isa.Autor

Leave a Comment