Futboll Kombëtarja Sport

FORMACIONI ZYRTAR / Ja të besuarit e Edi Reja për ndeshjen kundër Kazakistanit

Një debutues dhe dy lojtarë që luajnë për herë të parë në formacion. Edi Reja ka zgjedhur skuadrën titullare për sfidën e orës 15:00 kundër Kazakistanit në Ligën e Kombeve.

Formammamamamam

Debutues është Sherif Kallaku, me mesfushorin që luan ndeshjen e parë me kombëtaren kuqezi, pas paraqitjeve të shkëlqyera me Shqipërinë U-21. Ndërkohë, pasi kishin debutuar për disa minuta në ndeshjet e shkuara, për herë të parë në formacion luajnë Broja dhe Kumbulla.

Related posts

E BUJSHME/ Juventusi “bën pazar” në MADRID, ja cilin SUPER lojtar synon në JANAR

Isa.Autor

LIVE/ Po luhet ndeshja Cagliari-Inter, nis pjesa e dytë. Rezultati 0-1

Delo.autor

E RALLË/ LIVERPOOLI kërkon PERFEKSIONIN/ Punësonë një trajner për rivëniet anësore

Isa.Autor

Leave a Comment