Futboll Seria A Sport

GOL TË TILLË NUK E KISHIT PARË PREJ KOHËSH/ Shikoni super goditjen në Europa League (VIDEO)

Ka disa gola që thjesht meritojnë audience të madhe. Sigurisht më shumë se 3,750 tifozë lejuan hyrjen në Stade Maurice Dufrasne dje në mbrëmje

Goli i fundit i Kemar Roofe ka mrekulluar futbolldashësit gjatë një fillimin perfekt në Grupin D për ekipin e Steven Gerrard.

Në minutën e 74 teksa Rangers përballeshin me Standarte Liege, Roofe mori topin nga gjysmë fusha e ekipit të tij, dhe e goditi atë drejt portës.

Nga ajo largësi nuk ishte habi që topi të dilte jashtë, por të gjithë u shtangën nga ajo supër goditje që dërgoi topin në rrjetë.

 

Related posts

RIKTHEHET TË FLASË PËR TRIPLETËN ME INTER/ Mourinho tregon: Ky ishte gabimi im…

Delo.autor

Kessie i “rilindur” nga Gattuso, performanca të shkëlqyera që pas largimit të Montellas

Q.Autor

DORZOHET JUVENTUSI/ Lojtari brazilian shkon drejt PSG për 50 milionë euro…

Isa.Autor

Leave a Comment