Futboll Seria A Sport

KORONAVIRUSI “PUSHTON” INTER/ Edhe dy futbollistë të tjerë pas Bastoni dhe Skriniar dalin pozitivë

Vazhdojnë rastet pozitive te Interi! Pas Bastonit dhe Skriniar, radha e dy mesfushëve Nainggolan dhe Gagliardini që kanë rezultuar gjithashtu të infektuar. Interi duket mjaft i shqetësuar dhe tani ndeshja derbi me Milanin rrezikojnë jashtë mase të mos luhet.

Të katër futbollistët tani janë në izolim, por frika është që rrezja e virusit të jetë përhapur edhe te të tjerët.

Related posts

MILANI MERR LAJMIN E MADH/ Ylli i skuadrës refuzon Arsenalin dhe PSG-në

Isa.Autor

PO SHKËLQEN NË SUPERIORE/ Portieri Hoxha nuk pëson gol prej 6 ndeshjesh, por ja kush e mban rekordin…

Delo.autor

LIVE/ Mbyllet pjesa e parë me 9 gola të shënuar: RONALDO me të kuq, Juventus çudit me rezultatin

Isa.Autor

Leave a Comment