Futboll Premier League Sport

TOTTENHAM “FALI” FITOREN/ Mourinho nervozohet me gazetarin pas ndeshjes

Trajneri i Totenhemit Hoze Murinjo nuk ka qenë në humor pas barazimit dramatik 3-3 që pësoi ekipi i tij nga Uest Hemi në fundin e ndeshjes. Tekniku portugez refuzoi t’i përgjigjej pyetje rreth aktivizimit të uellsianit Garet Bejl.

“Para ndeshjes ju dëshironit të flisnit vetëm për Garetin, edhe pas ndeshjes doni të flisni për Garein. Por, kjo është ndeshja Totenhem-Uest Hem, kjo është gjëja më e rëndësishme. E kishim ndeshjen nën kontroll. Herri Kejni kishte mundësi të shënonte golin e katërt, edhe Gareti pati shans ta vriste takimin”, iu përgjigj pyetjes së gazetarit të “beIN Sports” ish-trajneri i Çelsit, Interit, Realit dhe Mançester Junajtid.

Mënyra se si Totenhemi shpërdoroi fitoren, por dhe presioni mediatik rreth aktivizimit të Bejlit me “Spërs” e ka nervozuar trajnerin portugez.

Related posts

Futbollistët më të ndjekurit në Instagram janë gjithashtu… më të mirët?

Isa.Autor

Frank Lampard zbulon ekipin më të mirë në botë

Q.Autor

DËSHTOI MARRËVESHJA ME “DJAJTË E KUQ”/ Interi me plan të qartë për ta marrë në merkaton e janarit lojtarin…

Delo.autor

Leave a Comment