Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS/ Liverpool nuk ka mëshirë, Salah, Mane dhe Jota shkatërrojnë Atalanta-n (VIDEO)

Liverpool nuk po tregon asnjë mëshirë kundër Atalanta-s.

Të Kuqtë, në fakt, e kanë nisur pjesën e dytë me tre gola në 7 minuta.

Salah ka realizuar golin e tretë pas një sprinti të frikshëm me top në këmbë nga mesfusha e tij në minutën e 47-të para se të jepet asistin për golin e katërt të Mane në të 49-ën.

Në minutën e 54- ardhur edhe goli i pestë dhi treti personal për Jota-n.

Related posts

Trajneri i Gjermanisë nuk e fsheh mërzinë: Ozil duhet të më telefononte, do rikthehet…

Isa.Autor

Esteban Kambiaso ndihmëstrajneri i Kolumbisë në Botëror!

Sadik.Autor

“KAM NDJESINË SE JEMI SHUMË AFËR…”/ Guardiola bën deklaratën e bujshme në prag të sfidës ndaj Portos

Delo.autor

Leave a Comment