Futboll Sport

“DO TË NA MUNGOSH PËRGJITHMONË”/ Homazhe për Maradonën, shikoni pamjet drithëruese të Boca Juniors (VIDEO)

Boca Juniors i ka bërë një homazh Diego Armando Maradona-s, i cili ka veshur fanellën e Xenezes para dhe pas parantezës europiane.

Një video ku janë mbledhur imazhet e Maradona-s me fanellën e klubit dhe me një titull elokuent:

“1960-infinit. Do të na mungosh përgjithmonë, Diego”.

VIDEO

Related posts

LEGJENDA E ANGLISË/ TERRY nuk ka ndërmend të tërhiqet, transferohet në Rusi

Isa.Autor

I JASHTËZAKONSHËM/ Ibrahmovic zhbllokon sfidën ndaj Bolognas me një “MAGJI” (VIDEO)

Delo.autor

ZBULON NJË SEKRET YLLI I MAN UNITED/ Martial​: Henry ishte heroi im, i shikoja ndeshjet e Arsenalit për shkak të tij

Isa.Autor

Leave a Comment