Futboll La Liga Sport

“GOLI NDAJ INTER ISHTE I RËNDËSISHËM PËR MUA”/ Hazard ka një mesazh për Zidane: Mua më duhen më shumë…

Eden Hazard ka qenë protagonist në fitoren e marrë nga Real Madrid kundër Inter-i në Champions League. Ai ka realizuar golin që ka zhbllokuar ndeshjen.

“Skuadra luajti shumë mirë për të marrë tri pikë të rëndësishme. Kanë mbetur edhe dy ndeshje në grup për t;u fituar dhe ne duhet të marrim të gjitha pikët e mundshme”, ka thënë belgu pas ndeshjes.

“Goli ishte i rëndësishëm për mua, por më rëndësi ka fitorja. Mua më duhen më shumë ndeshje, më shumë minuta, që të rifitoj besimin dhe formën, por sot kam bërë mirë”.

Related posts

E PABESUESHME/ REALI zyrtarizon numrat e skuadrës, ja kush trashëgon fanellën 7 dhe 10

Isa.Autor

E BUJSHME/ Karriera e Totit jetëzohet në film, ja kandidati kryesor që do e interpretojë (FOTO)

Delo.autor

REAL MADRID-BARCELONA/ “Katalanasit” kalojnë në avantazh, shënon Suarez

Delo.autor

Leave a Comment