Bundesliga Futboll Sport

DORTMUND I PAPËRMBAJTSHËM/ Haaland realizon golin e tretë, Guerreiro kompleton “pokerin” (VIDEO)

Erling Haalnd po kalon një natë të madhe kundër Hertha Berlin.

Gjiganti norvegjez ka realizuar golin e tretë personal dhe të tretin për Dortmund-in në minutën e 62-të.

Tetë minuta më mbrapa ka ardhur edhe goli i katërt i verdhezinjve, i shënuar nga Guerreiro.

VIDEO

Related posts

PSG/ Unai Emery ka një lajm të rëndësishëm për të ardhmen

Sadik.Autor

KORONAVIRUSI/ Presidenti i Juventusit u shkruan 3 klubeve të Superiores: Do të jetë sfida më e madhe që kemi përballuar

Delo.autor

HUMBJA E TURPSHME/ Hije trukimi në ndeshjen Bylis-Tirana, Komisioni i Etikës nis hetimet

Delo.autor

Leave a Comment