Futboll Premier League Sport

MANCHESTER UNITED-WEST BROM/ Mesfushori Fernandes zhbllokon sfidën për “Djajtë e Kuq” nga… (VIDEO)

Manchester United ka gjetur golin në ndeshjen kundër West Bromwich Albion.

“Djajtë e kuq” kanë kaluar në avantazh në sfidën kundër Albion në minutën e 56′.

Mesfushori Bruno Fernandes ka gjetur golin me penallti. Portugezi nuk ka gabuar duke dërguar topin në rrjetë për 1-0.

Related posts

“AUSTRALIAN OPEN”/ Tenisti Nadal tregon forcën dhe siguron çerekfinalet, eliminohet ish-numri 1 në botë

Delo.autor

Willian: Messi mund të bëjë çfarë të dojë në fushë

Q.Autor

Australi-Peru/ E djathtë fantastike, Karijo “ngre” peshë tifozët peruanë (VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment