Futboll La Liga Sport

PORTIERI TER STEGEN BËN GAFËN E MADHE/ Carrasco zhbllokon sfidën nga distanca ndaj Barcelonës (VIDEO)

Atletico Madridi ka shënuar në ndeshjen ndaj Barcelonës për 1-0.

Ekipi vendas shfrytëzoi mjaft mirë një kundërsulm dhe daljen e gabuar të portierit Ter Stegan që doli tërsisht huq.

Carrasco nuk gaboi nga një distancë e largët me portën e boshatisur.

Related posts

SOLARI E NIS ME PROBLEME/ Marselo i dëmtuar mund të mungojë të paktën dy javë

Isa.Autor

(VIDEO) Tifozi ngrihet nga karrigia me rrota për golin e ekipit të zemrës: ‘Mrekulli, mrekulli’, por…

Sadik.Autor

ËSHTË NJË SUPER TALENT/ Objektivi i Barcelonës është ky lojtar…

Isa.Autor

Leave a Comment