Futboll Sport

EUROPA LEAGUE/ Pas një asist nga Dele Alli, sulmuesi Vinicius zhbllokon sfidën për Tottenham (VIDEO)

Tottenhami ka zhbllokuar rezultatin kundër Ludogorets për 1-0.

Dele Alli gjeti mjaft mirë sulmuesin Carlos Vinicius që nuk gaboi përballë portierit kundërshtar.

25-vjeçari shënoi golin e parë për ekipin e “Spursave”.

Gareth Bale, Dele Alli dhe Lucas po luajnë nga minuta e parë.

Related posts

Kosovë – Azerbajxhan në komentim rus, shikoni si i komenton golat (VIDEO)

Isa.Autor

(VIDEO) Vjet krahasohej me Edgar Davids, sot bëhet gazi i botës

Q.Autor

CHAMPIONS/ Vidal lë nam, goditja me kokë më e “çmendur” që mund të keni parë (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment