Futboll Sport

EUROPA LEAGUE/ Tottenham nuk ndalet. Napoli gjen golin e qetësisë, asisti i Insignes nga 50 metra (VIDEO)

Tottenhami nuk ndalet ndaj Ludogorets. Ekipi i Mourinhos ka gjetur dhe golin e katërt ndaj ekipit mik duke u hakmarrë për humbjen e pësuar në Bullgari. Winks shënoi për 3-0, ndërsa Lucas realizoi golin e katërt.

Napoli nga krahu tjetër ka siguruar fitoren në ndeshjen kundër Rijekës për 2-0. Lozano dërgoi topin në rrjetë në minutën e 75′. Insigne pasoi mjaft mirë dhe shoku i skuadrës nuk gaboi. Asisti i kapitenit ishte fantastik nga mesfusha.

Related posts

BËN LLOGARIT ME DËMTIMIN E YLLIT TË EKIPIT/ Pochetino: Rikthehet në kohë për…

Delo.autor

KLUBI ITALIAN I BËN THIRRJE IBRAHIMOVIC/ Flet Presidenti: Po presim që të të shohim… (FOTO)

Delo.autor

“DRITË JESHILE” NGA QEVERIA/ Skuadrat kthehen në stërvitje. Premier League ka një datë për nisjen

Delo.autor

Leave a Comment