Futboll Sport

EUROPA LEAGUE/ Veretout shënon nga goditja e dënimit dhe zhbllokon sfidën për Romën (VIDEO)

Roma ka gjetur golin e avantazh kundër Cluj në Europa League.

Ndeshja në Rumani është zhbllokuar në minutën e 49-të të pjesës së dytë.

Goli është shënuar nga Veretout direkt nga goditje dënimi.

VIDEO

Related posts

NUK E DUAN NË “BERNABEU”/ Ekipi anglez sfidon Milan për sulmuesin Jovic

Delo.autor

PROTAGONIST TEK SIONI I TRAMEXANIT/ Shikoni asistin që ka dhënë Lenjani në sfidën e sotme (VIDEO)

Delo.autor

(VIDEO) Juventusi tregohet “cinik”, merr trepikëshin dhe i bën “presion” Napolit

Q.Autor

Leave a Comment