Futboll Seria A Sport

I PAPËRMBAJTSHËM/ Pas një asist “MAGJIK” nga Rebic, Ibrahimovic ndëshkon Napolin (VIDEO)

Sërish ai! Zlatan Ibrahimovic. Gjiganti i Serie A, suedezi i Milanit. Goli i dytë personal pas super asistit të Ante Rebic.

Krosim dhe te shtylla e dytë ku e depoziton në rrjetë. Goli i dhjetë në 6 ndeshje në Serie A këtë sezon, pasi dy ka munguar.

Fantastik suedezi. Milani kryeson 2-0 në “San Paolo”.

Related posts

“THOMAS STRAKOSHA SI HANDANOVIC”/ Ish-legjenda e Lazios i thur elozhe: Bën pritje të vështira…

Delo.autor

PSE NUMRIN 26? Ish-kapiteni i Chelseat zbulon arsyen, ja si e fundos tifozin me përgjigjen… (FOTO)

Delo.autor

Milani me 5 yje/ Kuqezinjtë gjejnë rrugën e rrjetës edhe me Bonaventurën

Sadik.Autor

Leave a Comment