Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Premier League: Mbyllet ndeshja Liverpool-Leicester. Rezultati 3-0

Xherdan Shaqiri nuk gjendet as në stol për këtë ndeshje.

Sfida mes Liverpoolit dhe Leicester City zhvillohet në Anfield nga ora 20:15.

 

LIVE/ Liverpool – Leicester 3-0

 

Mbyllet ndeshja

MINUTA 86/ Liverpool thellon shifrat me golin e shënuar nga Roberto Firmino.

Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 41/ Liverpool dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Diogo Jota.

MINUTA 21/ Liverpool kalon në avantazh pas autogolit të realizuar nga Jonny Evans.

MINUTA 1/ Starton ndeshja

Related posts

“PO NA DËMTOHEN LOJTARËT NGA KOMBËTARET”/ Zidane: Rinovimi i kapitenit Ramos? Mendimi im…

Delo.autor

Dështimi i tmerrshëm i Messit/ U braktis nga publiku dhe solli humbje të jashtëzakonshme

Isa.Autor

FLET PËR RREGULLAT E SEKSIT ME ICARDIN/ Wanda Nara zbulon: Nëse ndeshja shkon keq unë…

Delo.autor

Leave a Comment